Jak připravit ohniště na novou sezónu?

Jak připravit ohniště na novou sezónu?

Ahoj přátelé! Grilovací sezóna je tady a pokud máte venkovní kovové ohniště, bude potřeba ho připravit na novou sezónu. Následující kroky vám pomohou, jak na to:

Vyčištění

Důkladně vyčistěte ohniště od prachu, popela, nečistot a případných zbytků jídla. Použijte kartáč nebo koště na odstranění nečistot ze spodní části a vnitřního prostoru ohniště. To samé proveďte i s jednotlivými doplňky (rošt, víko, deska).

Ochrana povrchu

Použijte čistící prostředek na kov, abyste odstranili skvrny, a poté použijte ochranný sprej na ochranu povrchu před korozí.

Kontrola stavu

Zkontrolujte, zda je ohniště v dobrém stavu pro novou sezónu.

Příprava paliva

Připravte dřevo nebo uhlí, které budete používat k ohřevu ohniště. Vyberte kvalitní materiál a nezapomeňte si připravit dostatek paliva na celý grilovací večer.

Testování

Předtím, než začnete grilovat nebo opékat, otestujte ohniště, abyste se ujistili, že je vše v pořádku. Zapalte malý ohýnek a zkontrolujte, zda se ohniště rovnoměrně nahřívá.

A to je vše! Doufáme, že vám tyto tipy pomohou připravit vaše venkovní kovové ohniště na nadcházející grilovací sezónu. Ať se vám daří a přejeme vám dobrou chuť!

A pokud ještě nemáte své vlastní ohniště, pořídit si ho můžete zde:


Zakoupit ohniště

Hodnocení zákazníků

Eva

Rychlé vyřízení i zaslání objednávky

Ověřený zákazník

Vše naprosto v pořádku, zboží ještě nevyzkoušeno, ale vypadá kvalitně.

Ověřený zákazník

Bezproblémová komunikace, rychlé zaslání a dodání kvalitního ohniště.

Miroslav Vídeňka

Perfektní zpracování, vynikající komunikace, rychlé dodání

Zobrazit všechny recenze